سوئیچ های Data Center

مشاهده به عنوان Grid لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش هر صفحه

شاسی سوئیچ ماژولار 10K

سوییچ ماژولار LAN Ethernet 10K دارای ظرفیت بالا و اجرایی بسیار با کیفیت می باشد، شاسی پلتفرم ماژولار آلکاتل لوسنت از سیستم عامل آلکاتل لوسنت AOS بهره می برد که سیستم عاملی بسیار پیشرفته و هنرمندانه می باشد. این سوییچ یک شبکه بودن بدون وقفه Up Time لایه ی 2 و 3 به ما می دهد و از قابلیت های بسیاری همچون Deep Packet buffers ( بافرهای دیپ پکت) (VOQ) فابریک و مدیریت ترافیک پشتیبانی میکند که این مدیریت ترافیک در پیشرفته شدن اجرای برنامه ها و تجربه ی کاربری بسیار موثر می باشد. با این حال ظرفیت بیشتر لایه ی 2 و 3 به شما در بکارگیری تجهیزات بیشتر پهنای باند برای زمان حال و همچنین آینده کمک می کند. همچنین این پلتفرم با کمک ساده تر شدن لایه ی 2 و 3 بسیار برای نصب و اجرا آسان تر می باشد. شبکه این پلتفرم دارای انعطاف پذیری و پرفورمنس (Perfornance) بهتری است زیرا تکنولوژی شاسی مجازی و معماری سخت افزاری سوییچ آلکاتل لوسنت 10K بسیار پیشرفته تر می باشد. سوییچ آلکاتل لوسنت 10K همچنین از قابلیت های بیشتری همچون (SPB, Open Flow, VX LAN) امکانات Qos , DCB ، امکان کنترل و مانیتورینگ شبکه دینامیکی لایه ی 2 و 3 نیز پشتیبانی می کند. سوییچ آلکاتل لوسنت 10K از قابلیت های اتوماتیک سازی دسترسی سرور و یوزر در شبکه مجازی Edge، کنترل اتوماتیک دیتا سنتر و نصب Cloud روی SPB طبق استاندارد (IEEE 802.1aqspb-M) و یا بک بون های (MVRP) نیز پشتیبانی میکند. این سوییچ بهترین گزینه برای برنامه های دیتا سنتر Data Center و سرورها در طولانی مدت بدون هیچگونه ارتقای سخت افزاری می باشد، زیرا این سوییچ مصرف برق بسیار پایینی دارد و مدل سیستم خنک کننده آن نیز Fornt - to- back می باشد، بسیار جمع و جور است و اجزای آن همگی Front- Accessible ( دم دستی ) می باشند.

سوئیچ 9000E

خانواده سوییچ (CLS) آلکاتل شامل سوییچ های 9700E, 9702E و سوییچ 9800E می باشد. خانواده سوییچ 9000E دارای اینترفیس هایی کاملا مشابه می باشند اما فن (خنک کننده ) های آنان کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. محصولات خانواده ی این سوییچ، بسیار با امکانات و با کیفیت می باشند و در بین سوییچ های Lan Chassis- based عملکرد آنها بسیار عالی است، آنها همچنین برای استفاده در Core به خوبی Lan access عمل می کند. این خانواده (سوییچ 9000E ) همچنین از هر دو ظرفیت بالای Lo GigE برای شبکه ی Core و GigE همراه PoE یا بدون PoE ( طبق استانداردهای IEEE802.3at) پشتیبانی میکند. وقتی شبکه در حال اجراست بوسیله ی کامپوننت های ریداندسی و سیستم انتقال گرما پشتیبانی می شوند، این سیستم با قابلیت SSU ارتقاء یافته که این امکان را به شبکه می دهد که در حین عملیات اجرایی سیستم Core از کار نیفتد. خانواده سوییچ 9000E به صورت پیش فرض، کاملا از IPV4/V6 پشتیبانی می کنند و از طریق آدرس دهی در هنگام نیاز، براحتی می توان از IPV4 به IPV6 رفت و یا حتی یک IPV6 جدید راه اندازی نمود، همچنین این سوییچ دارای تکنولوژی Carrier می باشد و می تواند به عنوان MPLs در محیط های Enter Prise و VPLS به کار رود. VPLS یک پروتوکل استاندارد ساخته ی آلکاتل لوسنت می باشد و برای مجازی کردن شبکه های محلی روی MPLs بدون نیاز به BGP مورد استفاده قرار می گیرد.. خانواده سوییچ 9000E از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امکانات Qos آن بسیار کم هزینه می باشد، همچنین این سوییچها بوسیله ی NMS 2500 آلکاتل لوسنت، پشتیبانی می شوند. مدل های سوییچ 9000E: سوییچ E 9800 دارای بزرگترین شاسی تولید شده توسط آلکاتل لوسنت دارای بیشترین ( بالاترین) ظرفیت پورت قابل نصب بر روی شبکه های بسیار وسیع اینترپرایس Entre Prise)) اتصال بدون وقفه، اجرا و نصب هوشمند در زمان سوییچینگ، قابلیت ارتقاء سرویس نرم ا فزاری کمترین میزان مصرف برق در بین تمامی مدل ها سوییچ 9700E: سوییچ 9700E محصولی است که برای تولید آن بسیار زحمت کشیده شده است و می توان از آن به عنوان مدل کوچکتر شده ی سوییچ 9800E یاد کرد. سوییچ 9000E یک ورژن جدید از خانواه ی سوییچ 9000 می باشد، این سوییچ ها از قابلیت های بیشتری همچون روتینگ مجازی چندگانه ها MPLS، قابلیت های سرویس بروز رسانی نرم افزاری و مصرف برق بسیار پایین ، پشتیبانی می کنند.

سوئیچ 6900

سوییچ Enter Prise آلکاتل لوسنت 6900 از سری سوییچ های Data Center دیتا سنتر می باشد که بسیار جمع و جور است. این سوییچ دارای قابلیت استک شدن LAN با ظرفیت بسیار بالای اترنت 10Gig E و پلتفرم های 40Gig E می باشد. همچنین برای اجرای فوق العاده و تاخیر بسیار کم می توان از SPB , Open Flow , VXLAN قابلیت های Qos, DcB و سوییچینگ لایه ی 2 و 3 طبق کانفیگ شبکه و سیستم استفاده نمود. این سوییچ ها برای اجرای تمامی برنامه ها در شبکه های مجازی یا فیزیکی و دیتا سنترهای همگرا طراحی شده اند و دارای بیشترین متقاضی هستند، مدل ماژولار آنها از پیکربندی های Loss Less پشتیبانی می کنند و دارای پورت های کانال فیبری برای Stroge سرعت بالا I /O می باشند. این سوییچ ها می توانند در موقعیت Jop – of – the – rack در محیط همگرا، سوییچ های Spine در محیط های دیتا سنتر Data Center و یا Core در شبکه های انبوه قرار بگیرند.

سوئیچ 6860 و 6860E

سوییچ آلکاتل 6860 از سری سوییچ هایی است که بیشتر در شبکه های همگرا مورد استفاده قرار می گیرد. این سوییچ، جمع و جور، دارای ظرفیت اترنتی بسیار بالای گیگابیتی می باشد و بدلیل طراحی پلت فرم های 10gigE بیشترین متقاضی را در شبکه های همگرا دارا می باشد. برای مثال در نصب، اجرا، کارآیی، سوییچ 6880E از QoS پیشرفته تر، پسوورد گذاری حرفه ای، DPI و قابلیت امنیتی بیشتر برای Edge شبکه در LAN های Wire و Wireless ، برخوردار می باشند. در مدل های پیشرفته تر از خانواده ی 6860 سرویس هایی از قبیل حس گراثر انگشت برای دسترسی به شبکه، PoE 60 W در هر پورت وجود دارد که این سوییچ را برای شبکه های enterprise بسیار کارآمد و توانا کرده است. این سوییچ های LAN همه کاره می توانند در وضعیت های زیر قرار بگیرند. در قسمت Edge در اندازه ی متوسط تا بزرگ شبکه های بزرگ همگرا در لایه ی Aggregation ( تجمع) در هسته ی شبکه ی enterprise کوچک در دیتا سنتر برای اتصال سرور Gige E و برنامه های SDN مدل های سری 6860: OmniSwitch 6860 E- P24 OmniSwitch 6860 E- P48 OmniSwitch 6860 E- 24 OmniSwitch 6860 E- 48 OmniSwitch 6860 E- U28 OmniSwitch 6860 E- P24 OmniSwitch 6860 E- P48 OmniSwitch 6860 E- 24 OmniSwitch 6860 E- 48