segalnegar | نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران ۹۴
segalnegar | نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران ۹۴
125
rtl,single,single-post,postid-125,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران ۹۴

exe

۱۱ مهر نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران ۹۴

اگر در زمینه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت دارید، می توانید از طریق این نمایشگاه با سایر مشاغل مربوط به خود و همکاران خود آشنا شده و مراتب همکاری بین شرکت خود و آنها را فراهم نمایید.

با توجه به گستر استفاده از اینترنت و کامپوتر و نرم افزار های جدید، هر ساله این نمایشگاه که در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت می نماید، یکی از پر بازدیدترین نمایشگاه های برگزار شده در سال می باشد.

بعد دیگر این نمایشگاه ابزار های الکترونیک جدید می باشد که با تلفیقی از علم روز و متصل شدن آنها به اینترنت، جذابیت فوق العاده ای را برای کربران ایجاد نموده اند؛ شما می توانید در این نمایشگاه با این گونه ابداعات جدید در زمینه الکترونیک نیز آشنا شوید.

از اخبار نمایشگاه کامپیوتر امسال که منتشر شده است، می توان استنباط نمود که نمایشگاه پر باری نسبت به سالهای گذشته خواهد بود ونمایشگاه الکامپ 94 که با توجه به پر بازدید بودن هر ساله آن در بین سایر نمایشگاه ها، می تواند امسال رکورد بازدید سال های قبل نمایشگاه الکامپ را بشکند.

شرکت برگزار کننده این نمایشگاه و مدیریت نمایشگاه الکامپ بر عهده شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران می باشد و شما می توانید در صورت درخواست برای اجاره غرفه در این نمایشگاه می توانید از طریق شماره ( 21919-021) مراتب را جهت حضور خود پیگیری نمایید.